Apie mus

 
       
 
UAB „VETOIL“ yra UAB „ADAMPOLIS“ grupės įmonė, prekiaujanti aukščiausios kokybės produktais: alyva, tepimo priemonėmis, įvairiais filtrais bei autochemija.
UAB „VETOIL" įrašyta į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus - Viešųjų pirkimų tarnybos pažyma Nr. TS-2541.
Įmonėje dirba energingi, ambicingi, novatoriški, jauni, tačiau kartu ir patyrę, jau ne vieną dešimtį šioje rinkoje skaičiuojantys specialistai.
Mūsų tikslas – kiekvienam klientui pasiūlyti geriausią sprendimą, taupantį jo laiką bei pinigus, ir tiekti tik daugelyje pasaulio šalių žinomus, išbandytus bei patikimus produktus, tokius kaip: GULF alyva ir tepalai, FLEETGUARD filtrai bei BARDAHL autochemija. Šiuos produktus gaminančios kompanijos yra savo srities rinkos lyderės, turinčios ne vieno dešimtmečio ar net šimtmečio (kaip GULF alyva) patirtį, ir kurių produkcija prekiaujama net šimtuose pasaulio šalių.
Galima pasigirti puikia šių gamintojų produkcijos naudojimo patirtimi ir Lietuvoje – jau eilę metų UAB „ADAMPOLIS“ GULF alyvą naudoja naujos ir naudotos MAN technikos tepimui; šios ir kitos technikos aptarnavimui naudojami FLEETGUARD filtrai, o priežiūrai – BARDAHL autochemija.


Nuo 2013 m. UAB "VETOIL" pradėjo teikti pavojingų atliekų surinkimo paslaugas. Norime Jums padėti sutaupyti Jūsų laiką bei kaštus ne tik renkantis visas patikimas tepimo, filtravimo bei autochemijos priemones iš vieno tiekėjo, tačiau taip pat siūlome Jums ir patogų naudotos alyvos, filtrų atliekų, naudotų amortizatorių, akumuliatorių bei kitų pavojingų atliekų surinkimą. ECO S – tai UAB „VETOIL“ prekinis ženklas, pristatantis sisteminius aplinkosauginius sprendimus ir aptarnavimą įmonėms bei ūkininkams – aplinkosaugines konsultacijas, apskaitą ir atliekų tvarkymo paslaugas.
Pavojingų atliekų tvarkymo licencijos Nr. 000747.
UAB „VETOIL“ yra apdraudusi savo veiklą civilinės atsakomybės draudimu - bet kokiu įrengimų, technikos sugedimo atveju dėl alyvos ar kitų įmonės tekiamų produkų kaltės patirti nuostoliai būtų kompensuojami, todėl su mumis dirbti yra saugu! 
Maloniai prašome kreiptis tinklapyje nurodytais kontaktais ar į Jus aptarnaujantį vadybininką. Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją, pasiūlysime geriausią sprendimą bei konkurencingą kainą.
PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE KITĄ DARBO DIENĄ!

Tikimės malonaus bei naudingo bendradarbiavimo!
 
Jūsų VETOIL
 
 
 

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE MUS IR MŪSŲ PRODUKTUS

ŽŪK Pienas LT, logistikos vadybininkas Vilius Juška
GULF alyvą naudojame jau trejus metus. Dažniausiai perkame variklinę alyvą ir konsistencinius tepalus. Kadangi įmonėje 13 pienovežių visu pajėgumu dirba 365 dienas per metus, alyvos sunaudojame labai daug. Nepaisant to, pilame aukščiausios kokybės alyvą, nes visi sunkvežimiai nauji. O dyzelinius variklius žiemą palepiname ir BARDAHL kuro priedu, kuris saugo nuo užšalimo, pagerina variklio darbą.

Soloservis, UAB, pardavimų atstovas Aurimas Jaška
Mūsų įmonė užsiima priekabų, antstatų, medvežių gamyba - darbas ne iš švariųjų. Išbandėme ne vieną rankų valymo priemonę, tačiau jau gerus metus naudojame BARDAHL produkciją. Šią rankų valymo pastą perkame iš bendrovės „Vetoil“, kuri pasiūlė geriausią kainą.
Ši pasta yra kreminės konsistencijos, švelniai nuvalo odą ir jos nedirgina. Puikiai nuo rankų nuvalo net įsisenėjusius riebalus, dervą bei tepalus. Planuoju šią rankų valymo pastą įsigyti ir asmeniniam naudojimui.

Autokausta, UAB, tiekimo vadybininkas Laimonas Eitutis
Rinkdamiesi alyvą ar filtrus statybinei technikai pirmiausia pagalvojame apie kainą. Taip pat mums svarbu, kad prekes, kurias išsirenkame, tiekėjai pristatytų į vietą. UAB „Vetoil“ ir vienu, ir kitu aspektu puikiai patenkino mūsų poreikius, todėl nebetenka ieškoti kitų oro filtrų tiekėjų.
 
Bioenergy Group, UAB, direktorius Evaldas Abrasonis
Įmonėje gaminame biokurą. Šiuo metu turime kelis smulkintuvus, traktorius ir vieną presą. Visa naudojama technika yra nauja, todėl ieškodami tepimo priemonių tiekėjų, pirmiausia atsižvelgiame į gamintojo nurodymus.
Apie 
GULF alyvą pirmą kartą išgirdau būdamas Vokietijoje. Vėliau ją naudoti patarė ir kolegos Lietuvoje. UAB „Vetoil“ parduodamos GULF alyvos kokybė puikiai atitiko mūsų technikos gamintojų reikalavimus, todėl jau kuris laikas ją naudojame ir neieškome kitų. UAB „Vetoil“ paprastai teikiame didelius užsakymus, nes jie prekes pristato į vietą. Galiu drąsiai pasakyti, jog tai įmonė su kuria galima ne tik dirbti, bet ir draugauti.
 
Abotrans, UAB, direktorius Aurelijus Karablikovas
UAB „Vetoil“ paslaugomis naudojamės dar neseniai, bet jau spėjome pastebėti, kad įmonėje dirba tikri profesionalai. Mūsų autoparke visi automobiliai nauji, todėl pusiau sintetinė GULF alyva puikiai atitiko ir mūsų, ir technikos gamintojų reikalavimus. O ir kainą UAB „Vetoil“ pasiūlė geriausią, lyginant su kitais tiekėjais.

Adampolis, UAB, Kauno serviso vadovas Rimantas Aršauskas
Servise naudojame olandišką produkciją: GULF alyvą, įvairių rūšių FLEETGUARD filtrus ir BARDAHL autochemiją. Per daugelį darbo metų nė vieno iš šių gamintojų produkcija nenusivylėme, nes ji atitinka net ir naujausios sunkiasvorės technikos garantinius standartus. Šių technikos priežiūros priemonių kaina taip pat patraukli. Būtent dėl aukštos kokybės ir prieinamos kainos šios prekės yra vienos populiariausių tarp mūsų klientų.
Servise aptarnaudami sunkiasvorę klientų techniką pastebėjome, jog paprastu automobiliniu šampūnu gerai nuplauti įsisenėjusį purvą ir vabzdžių liekanas yra beveik neįmanoma. Todėl jau kelerius metus naudojame
BARDAHL šampūną, kuris lengvai nuvalo įvairų purvą. Darbuotojai taip pat giria „Bardahl“ rankų valymo pastą ir varžtų atleidiklį. Rankų valymo pasta sudėtyje neturi abrazyvo, nedirgina odos. Ją spėjo įvertinti ir mūsų nuolatiniai klientai. Na, o itin veiksmingas varžtų atleidiklis taupo visų mūsų brangų laiką, kuomet neatsisuka koks užkepęs varžtas.
Kalbant apie filtrus, sunkvežimiams dažniausiai tenka keisti kuro, o kombainams ir traktoriams dažniau užsikemša oro filtrai. Su
FLEETGUARD produktais patogu dirbti, nes yra itin didelis jų pasirinkimas, todėl galime patenkinti net ir išrankiausio kliento poreikius. Na, o vis sugrįžtantys klientai yra geriausias įrodymas, jog ir darbą atliekame gerai, ir geras automobilių priežiūros priemones naudojame.