BARDAHL autochemija

 

BARDAL jau daugiau kaip prieš pusę šimtmečio buvo žinomas kaip pergalę nešantis vardas lėktuvų, laivų, motociklų bei automobilių sportinėse lenktynėse. Tai buvo 1939-aisiais, o dar šešeriais metais anksčiau Ole Bardahl, norvegų kilmės JAV imigrantui, kilo idėja kaip praplėsti variklio veikimo ribas. Jis suprato, kad variklinės alyvos molekulinė sudėtis gali būti pakeista, naudojant priedus, kurie leistų tepimo priemonei prilipti prie variklio dalių.

Ole Bardahl visa tai pakeitė savo atradimu "Polinė trauka", anot kurio įprastos angliavandenilių alyvos molekulės jungiasi kartu su kitais baziniais elementais, pakeisdamos savo molekulinę struktūrą. Molekulės sutelkia elektros krūvį ir sandariai prilimpa prie priešingą krūvį turinčių metalo molekulių. Todėl ir mikroskopiškai plona, bet nepaprastai patvari tepimo priemonės plėvelė magnetiškai padengia metalo paviršių, tuo pačiu apsaugodama paviršius nuo trinties, karščio bei vandens. O. Bardahl sukurtas trintį mažinantis cheminis priedas alyvai Amerikos rinkoje sukėlė tikrą revoliuciją.
 
Jau eilę metų BARDAHL plečia savo veiklą, o šiuo metu BARDAHL produkcija yra prekiaujama daugiau kaip 80-yje šalių visame pasaulyje. Šiandien BARDAHL tarptautinė grupė yra reitinguojama geriausių pasaulio gamintojų dešimtuke, o BARDAHL prekinis ženklas yra gerai žinomas Amerikos, Pietų Amerikos bei vakarų Europos rinkose. Šios kompanijos tikslas buvo įvairioms pramonės šakoms pateikti specialias tepimo priemones, kurios būtų geresnės už tuo metu rinkoje esančias.
 
Bėgant metams BARDAHL įsitraukė į įvairų lenktynių sportą, siekiant įrodyti BARDAHL produktų kokybę, taip pat ir tyrimų bei plėtros skyriaus išvystytas naujas technologijas. Tai buvo išbandyta motorlaivių varžybose (angl. Unlimited Hydroplanes), jūrinių katerių, lėktuvų, INDY automobilių, kartingų, NASCAR, motociklų, sniegomobilių ir kt. lenktynėse.
 
Savo gyvavimo metu BARDAHL išplėtė savo produktų asortimentą, įtraukiant daugiau kaip 250 naujų produktų, tarp jų ir variklinę alyvą, priedus varikliams bei kurui, taip pat ir tepimo priemones. Kompanija išsiplėtė į užsienio šalių rinkas, atidarydama gamyklas tokiose šalyse kaip Prancūzija, Meksika (didžiausia gamykla) ir Brazilija.
 
BARDAHL veikia daugiau kaip 80-yje pasaulio šalių per tarptautinius platintojus, kurie parduoda kelių prekinių ženklų produkciją: BARDAHL bei MOTRON. BARDAHL produkcija viršija automobilių gamintojų, tokių kaip Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, MazdaMercedes, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Volkswagen, reikalavimus.
 
Nuolatiniai laboratoriniai tyrimai ir transporto priemonių bandymai didina BARDAHL patirtį. Kai kurie automobilių gamintojai ar importuotojai, tokie kaip Pegeot, Citroen ir VW-Audi pasirinko BARDAHL kaip išskirtinių produktų, su jų prekiniu ženklu, gamintoją.
 
Mes Jums siūlome išbandyti aukščiausios kokybės BARDAHL autochemiją Jūsų technikai: rankų plovimo pastos, rudžių atlaisvintojai, sandarinimo pastos, purškiamas varis, prietaisų skydelio valikliai, padangų sandarinimo priemonės, įvairūs valikliai, klijai, grandinių alyva, kuro priedai bei kt.
 
Čia pateikiama pagrindinė siūloma BARDAHL produkcija. Jei UAB “Vetoil” siūlomame asortimente nerandate Jums reikiamo produkto, maloniai prašome Jūsų kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką ar elektroniniu paštu info@vetoil.lt

 

Šiek tiek BARDAHL istorijos: