ECO S atliekų surinkimas ir apskaita

 

ECO S – tai kompleksiniai aplinkosaugos sprendimai Jūsų verslui. Palikite aplinkosauginius rūpesčius mums – suteiksime profesionalią konsultaciją, atliksime aplinkosauginę apskaitą, visoje Lietuvoje surinksime ar supirksime pavojingas atliekas:

• naudotą alyvą,
• akumuliatorius, baterijas,
• transporto priemonių tepalo, kuro, oro filtrus, 
• naudotus transporto priemonių tepalinius/hidraulinius amortizatorius,
• kitas pavojingas atliekas
bei pasiūlysime efektyvius atliekų kaupimo ir tvarkymo įmonėje būdus.

Dėl minėtų paslaugų kreiptis el. paštu: info@vetoil.lt,
tel. 8-37 309809.
 
www.atliekutvarkymas.org

 

ATLIEKOS GALI BŪTI NAUDINGOS!

Atliekos, iš tikrųjų, yra vertingas turtas, kuris gali būti panaudojamas ir tapti tikra pridėtine verte kiekvienai įmonei, todėl protingą įmonę rūšiuoti turėtų skatinti vien jau ekonominis interesas. Perdirbamos atliekos tampa vertingomis antrinėmis žaliavomis, iš kurių gaminami nauji gaminiai. Taip sutaupomi pirminiai gamtos ištekliai, energija, mažiau teršiama aplinka. Tačiau tam, kad atliekos būtų tinkamos perdirbimui, jos turi būti išrūšiuotos. Atliekų rūšiavimas jų susidarymo vietose – vienas efektyviausių būdų padidinti perdirbamų medžiagų kiekius ne tik konkrečioje įmonėje, bet ir visos valstybės mastu.

Nemaža dalis Europos valstybių (Švedija, Didžioji Britanija, Vokietija ir kt.) tai jau suprato ir sėkmingai naudojasi atrastais, galima sakyti, neišsenkamais ištekliais. Daugelis bendrovių iš naujo įvertina savo atliekų tvarkymą, atliekų pridavimo dažnį, atliekų konteinerių vietas, tipus, atstumus tarp sandėliavimo vietų. Tvarkingas atliekų rūšiavimas, optimalaus kaupiamo atliekų dydžio numatymas gali padėti įmonei užsidirbti iš veikloje susidarančių atliekų. Juk didesnis priduodamas atliekų kiekis gali turėti nemenką vertę. Juo labiau, naudą gauna ne tik konkreti įmonė, tačiau ir visa žmonija – tvarkingai išrūšiuotas atliekas galima perdirbti ir prikelti antram gyvenimui. Taip pinga ne tik atliekų tvarkymas bet ir žaliavos, skirtingai nei deginat rūšiuotas ar nerūšiuotas atliekas.