GULF IR EKOLOGIJA

Prognozuojama, jog iki 2050-ųjų pasaulinė žmonių populiacija padidės 50 proc. Pasaulio šalių ekonomikos vystysis ir augs vis sparčiau, praktiškai dvigubai greičiau tuo pačiu periodu. Šis greitas augimas pareikalaus dar intensyvesnio pasaulio išteklių, ypač energijos, naudojimo. Tai labai svarbi problema – ar mūsų planeta išlaikys tokį augimą? Ar ims trūkti maisto ir vandens? Ar šiltnamio efektą sukeliančių dujų sankaupų poveikis negrįžtamai paveiks klimatą?

Šiandien GULF išskirtinis korporacinis oranžinis ir mėlynas logotipas, pripažintas visame pasaulyje, išlieka kokybės ženklu, meistriškumo simboliu ir profesionalaus aptarnavimo garantija – ženklas visko, kas yra geriausia. GULF darbuotojai visi suvokia būtinybę užtikrinti, kad kompanijos veikla ir produktai nekeltų pavojaus klientams ar turėti neigiamą poveikį aplinkai.
 
Kaip energijos sektoriaus kompanija, Gulf Oil International rūpinasi šiais klausimais ir skatina efektyvesnį energijos naudojimą (kurą taupantys produktai) bei mažesnį išmetamųjų dujų į aplinką išsiskyrimą (mažų emisijų produktai ir alternatyvūs degalai).
 
Didelis dėmesys buvo skiriamas biologiškai skaidiems produktams, ypač tiems, kurių patekimas į aplinką yra neišvengiamas, arba jeigu atsitiktinio išleidimo į aplinką galimybė yra gan didelė. Produktų kūrimo programoje, didžiausia dėmesys buvo skiriamas produktų formuluotės bei komponentų parinkimui, siekiant minimizuoti pavojingų komponentų skaičių GULF alyvoje. GULF ne tik pirmieji pristatė poly-alpha-olefin molekulę, kaip sintetinės alyvos pagrindą, tačiau taip pat išvystė dar keletą naujų sintetinių, mažo lakumo variklio tepimo priemonių prailgintiems keitimo intervalams, taip sumažinant tepimo alyvos kiekį, sunaudojamą vienam kilometrui. GULF produktų asortimente yra degalus taupančios alyvos. Šio tipo alyva gali padėti sutaupyti kelis procentus degalų vienam nuvažiuotam kilometrui, o mažiau suvartoto kuro reiškia mažesnes emisijas, kartu ir mažesnius kaštus. Dalis naujausios alyvos, skirtos lengviesiems automobiliams, ir dyzelinių variklių alyvos buvo sukurta specialiai naudoti transporto priemonėse su naujausia variklio išmetamųjų dujų apdorojimo sistema. O visų svarbiausia yra tai, jog GULF vartotojai, naudodami naujausius GULF produktus, gali prisidėti prie švaresnės aplinkos išsaugojimo.
 
Šiam tikslui pasiekti yra labai svarbūs ir panaudotos alyvos tinkamo tvarkymo klausimai. GULF rekomenduoja jau nebetinkamą naudojimui alyvą tvarkyti atsakingai ir saugiai, pavyzdžiui priduoti tokias atliekas tvarkančiai ar perdirbančiai įmonei. GULF produktų pardavėjas visuomet Jums parekomenduos alyvos naudojimo ir keitimo laiką bei patars, kaip tinkamai bei saugiai sutvarkyti naudotą alyvą.
 
Šiais bei kitais Jus dominančiais klausimais galite krieptis į Jus aptarnaujantį vadybininką ar elektroniniu paštu info@vetoil.lt