GULF SUPERFLEET SUPREME SAE 15W-40

Gulf Superfleet Supreme 15W-40 yra aukščiausios kokybės sunkiai apkrautų dyzelinių variklių alyva (XHPD) specialiai sukurta naudoti naujuose, mažus emisijos reikalavimus atitinkančiuose dyzeliniuose varikliuose, įskaitant ir turinčius išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistemas (EGR).
Gulf Superfleet Supreme 15W-40 yra pagaminta iš rinktinės bazinės alyvos bei naujausios kartos priedų. Gulf Superfleet Supreme 15W-40 pasižymi išskirtiniu šilumos ir oksidaciniu stabilumu, kas apsaugo nuo nuosėdų formavimosi ir alyvos sutirštėjimo. Puikios suodžių surinkimo savybės apsaugo nuo suodžių sukelto klampos didėjimo bei dilimo, o  didelis šlyties stabilumas užtikrina klampos kontrolę, esant aukštesnei temperatūrai, sumažina alyvos sunaudojimą bei dilimą. Užtikrina aukščiausios kokybės apsaugą nuo korozinio dilimo, taip prailgina variklio tarnavimo laiką, o puikus TBN išlaikymas apsaugo  nuo žalingo korozinių išmetamųjų dujų poveikio ir prailgina alyvos tarnavimo laiką.
Gulf Superfleet Supreme 15W-40 alyva yra skirta dyzeliniams varikliams be pripūtimo, ar su turbo pripūtimu kelių transporto priemonėse, įskaitant ir tuos variklius, kurie įrengti su išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) sistemomis bei tinka  JAV 2004 greitkelių išmetamųjų teršalų standartus, pristatytus 2002, atitinkantiems varikliams. Taip pat ši alyva tinkama naudoti Euro IV standartus atitinkančiose transporto priemonėse, kurios nereikalauja mažai fosforo ir sieros turinčios (low SAPS) alyvos, taip pat transporto priemonėse, atitinkančiose Euro III ir senesnes emisijos normas, taip pat sunkiai apkrautiems dyzeliniams varikliams, naudojamiems kasybos, statybos, žemės ūkio ir kitoje bekelės  įrangoje.
Gulf Superfleet Supreme 15W-40 alyva tinkama varikliams be dalelių filtrų , taip pat ir daugeliui EGR variklių bei daugeliui variklių su SCR NOx mažinimo sistemomis. Rekomendacijos gali skirtis tarp variklių gamintojų, todėl kilus abejonėms, rekomenduojama atsižvelgti į instrukcijas vairuotojams ir/ar pardavėjų rekomendacijas.
Specifikacijos: ACEA E7, A3/B4; API CI-4/SL; MAN M 3275; MB-Approval 228.3; MB 229.1; Volvo VDS-3; Renault Trucks RLD-2; MTU Type 2; Global DHD-1; Mack EO-M Plus; Cummins CES: 20071/20072/20076/20077/20078; Caterpillar ECF-1a; Deutz DQC III.