GULF MILKING MACHINE OIL 68

Gulf Milking Machine Oil  68 yra aukštos kokybės alyva, sukurta visų rotorinių/stūmoklinių vakuuminių siurblių, naudojamų stacionariuose ar mobiliose melžimo mašinose, dalių tepimui. Ši alyva yra sudaryta iš aukštos kokybės bazinės alyvos ir kruopščiai parinktų veiksmingų priedų. Melžimo mašinos patikimumas yra labai svarbus pieninės veikloje, todėl Gulf Milking Machine Oil 68 alyva sukurta, naudojant realiai išbandytą, termiškai stabilią trintį mažinančių priedų sistemą, kuri užtikrina maksimalią įrangos apsaugą. Geros vandens atskyrimo savybės užtikrina greitesnį vandens atskyrimą iš alyvos ir apsaugo nuo emulsijos susidarymo. O puikus termo-oksidacinis stabilumas kontroliuoja dumblo bei lako formavimąsi ir prailgina alyvos tarnavimo laiką. Išskirtinės nuo dilimo apsaugančios savybės sąlygoja ilgesnį siurblio bei jo sudedamųjų dalių tarnavimo laiką ir sumažina kaštus. Aukštas klampos indeksas užtikrina optimalų alyvos plėvelės tvirtumą esant plačiam darbinės temperatūros intervalui; greitos oro išstūmimo savybės bei puiki putų kontrolė minimizuoja siurblio kavitacijos pavojų taip užtikrinant sklandų jo veikimą. Specialūs rūdžių ir korozijos inhibitoriai apsaugo įvairių metalų komponentus net ir drėgnoje aplinkoje.
Gulf Milking Machine Oil 46, 68 alyva yra suderinama su įvairiais metalais bei tarpinėmis dažniausiai naudojamomis hidraulinėse sistemose.
Gulf Milking Machine Oil  68 alyva yra skirta vakuuminiams siurbliams ir hidraulinėms sistemoms, veikiančioms vidutinio sunkumo ir sunkiomis sąlygomis įvairiose pieno apdorojimo hidraulinėse sistemose ir įrangoje.
PASTABA: Gulf Milking Machine Oil  68 nėra tinkama liestis su maistu ir neturi kontaktuoti su pienu, t.y. neturi būti jokio atsitiktinio kontakto su maistu.
Specifikacijos: DIN 51524/2 HLP.