GULF TEPALŲ VYSTYMAS BEI TYRIMAI

Gulf Oil International tyrimų ir vystymo sritis (Research and Development (R&D)) yra svarbi GULF prekinio ženklo dalis. Šiandieninę R&D strategiją formuoja tarptautinė techninių darbuotojų grupė, atsižvelgiant į rinką ir technikos srities tendencijas bei GULF pardavėjų, pirkėjų, technikos gamintojų iš viso pasaulio pateiktą informaciją bei reikalavimus.

Pagrindinės GULF techninių darbuotojų grupės yra Europoje ir Indijoje. Nuolatiniai kontaktai palaikomi su kvalifikuočiausiais bei didžiausią pasaulinę patirtį turinčiais tepimo priemonių/kuro technologais ir tribologais, kurie turi savo laboratorijas su išsamią analizę galinčia atlikti įranga. Yra kruopščiai ir nuolatos atliekamas pagrindinių transporto priemonių, variklių bei įrangos gamintojų produkcijos tendencijų monitoringas, ir kaip atsaką į tai, GULF tyrimų komanda sparčiai kuria naujus produktus, siekiant patenkinti nuolat kintančius poreikius. Didžiąją GULF R&D personalo dalį sudaro kvalifikuoti ir patyrę (t.y. turintys Tribologijos ir tepimo priemonių inžinierių asociacijos (JAV) pripažintus mokslinius laipsnius) tepimo priemonių specialistai bei alyvos tyrėjai (monitoringo specialistai).
 
Gulf Oil International siekia išlaikyti ilgametes produktų inovacijų tradicijas, kurios buvo kuriamos pastarąjį šimtmetį. Pavyzdžiu galima laikyti GULF technologų pristatytą pirmąją sintetinę tepalų molekulę (angl. poly-alpha-olefin), kuri padėjo pirmauti pasaulyje aukštų technologijų alyvos bei ugniai atsparių hidraulinių skysčių gamybos srityje.
 
Visai neseniai, kreipiant didelį dėmesį į aplinkos taršos problemas, GULF sukūrė produktus, kurie apsaugo nuo augalų lapų vabzdžių-kenkėjų, nenaudojant toksinių insekticidų ir su minimaliu poveikiu aplinkai.
 
GULF kompanija yra žinoma kaip visapusė tepimo priemonių profesionalė, teikianti rinkai technologinius sprendimus, tenkinančius jos tepimo priemonių poreikius. GULF glaudžiai bendradarbiauja su įrangos gamintojais, vystant ir siūlant jų konkrečius poreikius atitinkančius produktus. Tai atsispindi gamintojų patvirtinimo sąrašuose, kur GULF ženklo alyvos yra patvirtintos įrangos gamintojų.
 
GULF teikia techninę pagalbą visiems savo klientams. Techninės pagalbos skyrius teikia informaciją apie produktus, jų naudojimo intervalus.
 
Trans National Blenders (TNB)  laboratorija Dordrechte atlieka kuro bei alyvos tyrimus. Personalas yra aprūpintas naujausia tyrimų technine bei programine įranga, kas leidžia parengti gan detalias analizės ataskaitas, taip pat alyvos tendencijų apžvalgas. Šių tendencijų analizė leidžia susidaryti variklio dilimo modelio vaizdą – esminę informaciją laivybos įmonėms.
 
GULF kompanija yra pasirengusi Jums padėti įvairiais techniniais klausimais. Ji gali pasiūlyti atlikti tyrimus ir mielai surasti Jums tinkamą problemos sprendimą.
 
Dėl alyvos ir tepalų tyrimų kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką ar elektroniniu paštu info@vetoil.lt